Latająca chata tajemnic, głowa na talerzu i kran w powietrzu, z którego leci woda – sezon na „Farmie Iluzji” w pełni!

Inny świat – i to zaledwie niespełna 80 kilometrów od Warszawy. „Farma Iluzji” w Mościskach (gmina Trojanów, niedaleko trasy Lublin-Warszawa), to nie tylko unikatowa atrakcja dla dzieci, ale też sposób na spędzenie miłego dnia dla wszystkich członków rodzinny, tych starszych też.

To jedno z takich miejsc, do których jest po co wracać. „Farma iluzji” serwuje odwiedzającym coraz więcej atrakcji. Do 29 czerwca, w ramach czasowej wystawy samochodów filmowych, najmłodsi wielbiciele bajki „Auta” mogą zobaczyć i dotknąć jednego z głównych bohaterów kreskówki – Złomka. Ci, którzy wolą Flinstonów, też się nie zawiodą. Do podziwiania, oprócz już wymienionych, jest jeszcze 17 innych pojazdów.

Starsze Pociechy i dorośli też nie będą się nudzić. Oprócz „Latającej Chaty Tajemnic” warto zwiedzić m.in.: „Muzeum iluzji”, „Grobowiec Faraona” i „Tunel Zapomnienia”, gdzie magia i złudzenie przenikają się z prawami fizyki. Już wkrótce mają zostać uruchomione nowe, stałe atrakcje parku: „Labirynt luster” i „Pokój AMESA”.

Zwiedzanie kolejnych obiektów uatrakcyjniają niebanalne konstrukcje i eksponaty, a wśród nich: lewitujący kran, magiczny domek, meble olbrzyma czy gigantyczne szachy. A wszystko to w naturalnie pięknej scenerii lasu.

Cennik i mapkę dojazdu znajdziecie tutaj

Komentarz maamooo.pl: oby takich miejsc powstawało w Polsce coraz więcej. Tego życzę nam wszystkim.

Powrót