O szczotce co się sama kręci – czyli przełom w domowym modelowaniu włosów.

Czary mary i gotowe – obrotowe szczotko-lokówki to przełom w domowym modelowaniu włosów.

Efekt – super, zwłaszcza po kilku użyciach i opanowaniu obsługi przycisków odpowiadających za kierunki obrotu szczotki. Choć moje pierwsze doświadczenia były dość śmieszne, nie ma mowy żebym dziś  wróciła do tradycyjnego modelowania włosów z użyciem oddzielnie – szczotki i suszarki.

Obrotowe szczotki-lokówki to nie tylko oszczędność cennych, porannych minut, ale też komfort użytkowania i bardzo dobry efekt końcowy. Włosy u nasady głowy są podniesione, a końcówki delikatnie podkręcone. Dzięki ceramicznej powłoce fryzura zyskuje gładkość i połysk. Polecam szczególnie do włosów półdługich.

Jeśli Twoje włosy są bardzo gęste i długie, podsusz je najpierw tradycyjną suszarką, a dopiero następnie użyj obrotowej szczotki. W przeciwnym razie szybko się zniechęcisz. Funkcja samego suszenia nie jest najmocniejszą stroną tych sprzętów.

Zanim dokonasz wyboru, przetestuj kilka modeli w sklepie. Największe znaczenie ma, wg mnie, moc urządzenia. Nie patrz na ilość dodatków i nakładek – i tak pewnie skończysz na używaniu jednej, tej podstawowej.

Powrót